ממליצים והמלצות

טל בקלטל בקל
ספר מתנה שקניתי לחברה טובה שחשוב היה לי שתקרא את הספר, אבל לא רציתי לוותר על שלי. התברר לי שאת הספר אפשר להשיג רק דרך הזמנה באינטרנט (כי גם את שלי קיבלתי במתנה), נכנסתי לדף הבית של המפתח הראשי, ושאלתי איך אני עושה את זה.. כמעט מיד ובאותו היום קיבלתי מענה מעמנואל טבוך, מתרגם הספר, שאמר לי שאפשר להזמין דרכו ושישלח לי. אני לא גר בישראל ולכן חששתי שעניין המשלוח יהיה מורכב מידי. לאחר בירור שעמנואל עשה עבורי במשרד הדואר, התברר שהכול אפשרי ואפילו משתלם. חיכיתי כשלושה ימים והדפיסו לי את הספר במיוחד.. קיבלתי הודעה מעמנואל שהספר הודפס וכבר נשלח אלי. תוך זמן קצר הספר הגיע לידי ואין שמח ממני.אני חייב לציין שהמענה שקיבלתי היה תמיד אדיב ונעים, זמן ההמתנה היה קצר משחשבתי כולל המשלוח.תודה רבה לך עמנואל על השירות המסור והאדיב. ותודה מיוחדת על שתרגמת את הספר הקסום הזה עבורינו, אתה מלאך.בברכת שנה טובה, טל בקל
ציפי לויציפי לוי
הספר הכי גדול שנכתב אי פעם על ידי צארלס האנל הגאון. שיטת המפתח פותח בפניך את הדלת לחוכמת היקום ועל ידי תרגול תרגילים וישום עקרונותיו מאפשר לך למשוך ולהשיג כל מה שתרצה. אני מודה לעמנואל על תרגום הספר לעברית.
צ'רלס קאמפר: הכול נאמר – הכלכלה החדשהצ'רלס קאמפר: הכול נאמר – הכלכלה החדשה
זה יהלום מלוטש היטב, דרך בטוחה להגיע לחיים יצירתיים, עשירים, עצמאיים ומלאי משמעות. זה הוא תכשיט יקר ערך, המפתח הראשי.
סיימון טמפלטון: ספרים מטאפיזייםסיימון טמפלטון: ספרים מטאפיזיים
גם בימינו המפתח הראשי נחשב לאחד בספרים הגדולים ביותר שאי פעם נכתבו. חיים זוהרים ומלאי משמעות מחכים רק לך, והמפתח הראשי ילמד אותך צעד אחר צעד איך לפתוח את הדלת לחיים האלה.
סוזן קורסו: מילון של אלוהיםסוזן קורסו: מילון של אלוהים
ללא ספק שיטת המפתח הראשי היא הביטוי הברור ביותר של עקרונות שנותנים לנו לבטא את עצמינו בדרך הטובה ביותר.
ב' ספיטאלרב' ספיטאלר
כל מי שרוצה לחיות את חייו בדרך הטובה ביותר חייב לקרוא את הספר. בעזרת תרגילים מעשיים וטקסטים קלים להבנה אתה תקבל מפתח לחיים שתמיד רציתה.
ס' נייזס' נייז
"התרגום הזה הוא ברכה עבורי ועבור החברה שלי. צ'רלס האנל מדבר אלינו מתוך הנשמה, ואת זה אי אפשר לכתוב על נייר. זה דבר נפלא עבורנו!"
סי' נאהאלסי' נאהאל
"כל הכבוד לכם! הספר הוא אוצר שאין לו מחיר. כמו תרופה לסרטן לחולים במחלה!"
א' קירהוףא' קירהוף
"ברצוני להודות לכם על ההזדמנות שנתתם לי על ידי תרגום "המפתח הראשי", אני נרגש. אני פיזיקאי במקצוע ומתרגל המון את וויפאסנה ועל ידי "המפתח הראשי" הגעתי להבנה עמוקה יותר של החיים. אני אסיר תודה לכם!"
א' פאזולאא' פאזולא
"הייתי כל כך נרגש מהספר שהזמנתי אותו מיד, זו באמת מתנה חשובה לאנושות. זה בהחלט לא הספר האחרון שלי, אני מכיר המון אנשים בעלי ניסיון שיכול להעשיר אותנו. אני ממליץ בחום להשתמש בספר זה כמדריך לחיים."
ג' בירנרג' בירנר
"ההסבר המושלם לכסף הוא ההכרה, וההסבר לכך הוא שאם אתה נותן מעצמך מנטאלית, סביר להניח שגם תקבל בחזרה בצורה חומרית, אך צריך לדעת לעשות זאת נכון. הבנתי גם את עניים הצפיפות ותדירות בעקבות קריאת הספר."
קריסטין אוקריסטין או
"אני יכול לומר לך שחיי מעולם לא היו טובים יותר, ולכן אני מודה לכם מקרב לב על ההזדמנויות שנתתם לאנושות."
נ. בוכמןנ. בוכמן
"זה מעולם לא קרה לי שהזמנתי ספר שהממוענים שלו השקיעו בו כל כך, יש בו המון אושר, הוא ניתן להפצה ונמצא שימושי מאוד."
אנדראהאנדראה
"אני מקווה שהרבה מאוד אנשים במדינות דוברות גרמניות יבחרו להשתמש בדרך המעוצבת בצורה כל כך מיוחדת וקלה להגיע לאמת ולשיפור עצמי."
קלאודיה ג'קלאודיה ג'
"אני עובד על הספר כבר בפעם השנייה ובכל פעם מגלה דברים שודאיים ב- 100%. חלק 4 הוא מדהים, במיוחד התרגול."
ל' שלייטל' שלייט
"אני מודה לך על המאמץ לסייע לאנשים להשיג חיים שלווים ונעימים, כדי שאלה יוכלו לעזור לאחרים ולא לחיות באופן חדגונית כדי לאכול. תודה לכם!"
ה' גוטינגה' גוטינג
"אני בן 53, ויש לי הרגשה שאני רוצה להתחיל לחיות מחדש. יש בספר חלק משמעותי ביותר עבורי ואני מודה לך מכל הלב בשביל זה!"
נ' מאוזרנ' מאוזר
"אני חושב שזו סנסציה אדירה מה שעשיתם, ואני מקווה שיהיה לכך המשך!"
ר' דורנבאוםר' דורנבאום
"תודה לכם על החיים האלה, הטובים ביותר שאי פעם היו לי!!!"