הערה מאת רונדה ביירן

the letters

הערה מאת רונדה ביירן, היוצרת והמפיקה בפועל של "הסוד"

טקסט נוסף שהיווה נקודת ציון בספרות ההצלחה, נכתב באותה תקופה בה נכתב "מדע ההתעשרות" – ספרו יוצא הדופן של וואלאס ד. ווטלס. "שיטת המפתח הראשי" היוותה תופעה יוצאת דופן בזמנה. שיטה זו הזניקה את המחבר צ'רלס פ. האנל אל התהילה וכן לעושר ניכר!

"שיטת המפתח הראשי" מתעדת בפירוט רב לא רק את השיטות, אלא גם את המדע העומד מאחורי השיטות שהביאו את האנל לרמות הצלחה יוצאות דופן כאיש עסקים, כסופר וכיועץ אישי לכמה מאנשי העסקים החשובים ביותר בתקופתו.

כאשר תפנים את הספר החשוב הזה, תהיה גם אתה שותף לסוד – סוד המחשבה כאנרגיה יוצרת, ככוח, כמפתח הראשי להתפתחות האישית שלך. "המפתח הראשי" של האנל פותח בפניך את הדלת לחוכמת היקום, ומאפשר לך למשוך אליך כל דבר שאתה זקוק לו להגשמת חלומותיך. במקור, הספר נכתב כקורס בהתכתבות. הספר מחולק לעשרים וארבעה חלקים עם תרגילים המצורפים לכל חלק ומאפשרים לך לתרגל ולפתח את כישוריך התודעתיים. יש להקציב שבוע לכל פרק. למד וקרא שוב כל חלק, בנה את כוח הריכוז וההדמיה שלך שבוע אחר שבוע עד שתגיע לרמה בה תוכל להגשים את מאווייך במהירות הברק.

הטכניקות המתוארות בספר בנו מיליונרים רבים, עד שהספר נעלם בסביבות 1933. הספר הגיח שוב בעמק הסיליקון עשרות שנים לאחר מכן ושוב שימש כ"יוצר-מיליונרים". האגדה מספרת שביל גייטס נתקל בספר כשהיה סטודנט בהווארד והשאר – היסטוריה! למד וספוג את תורתו המדהימה של האנל, ואין שום ספק בכך שגם אתה תמצא דרכים רבות עוצמה, מקיפות ודינאמיות ליצירת החלומות שלך!

ובמילים של צ'רלס פ. האנל עצמו, מה שתשיג הוא "תוצאות שלא חלמת עליהן, והישגים העולים על כל דמיון."

קריאה נעימה!
רונדה ביירן
האתר הבית של "הסוד": לחץ כאן

נשלח בהצלחה!

הודעת אזהרה!

הודעת שגיאה!